Scroll to top

TRI-RING

O nas

Tri-Ring Group jest jednym z największych światowych przedsiębiorstw sektora samochodowo-maszynowego. Głównymi obszarami działalności firmy jest projektowanie i produkcja części mechanicznych dla przemysłu samochodowego, maszyn sterowanych numerycznie wraz z komponentami używanymi przy ich eksploatacji oraz samochodów ciężarowych do zastosowań cywilnych i wojskowych.

Oddziały i centra rozwojowe firmy rozlokowane są na terenie Azji, Europy oraz Ameryki Północnej. Siedziba główna znajduje się na terenie Chińskiej Republiki Ludowej w mieście Wuhan w prowincji Hubei. Jej działalność wspierana jest dzięki utworzeniu strefy ekonomicznej East Lake High-Tech Development Zone.

Tri-Ring Group należy do 500 największych przedsiębiorstw produkcyjnych w Chinach. Firmy wchodzące w skład grupy Tri-Ring niejednokrotnie nagradzane były prestiżowymi nagrodami oraz należą do pierwszej trzydziestki najlepiej prosperujących firm branży motoryzacyjnej w Chinach.

Tri-Ring Group należy do ogólnoświatowych liderów sektora samochodowego. Poprzez wprowadzanie innowacyjnych technologii Tri-Ring Group poprawia jakość oferowanych produktów, oraz co jest niezwykle istotne dba o środowisko naturalne. O zaangażowaniu w naukowe podstawy zgłębiania procesu produkcyjno-wytwórczego oraz znajomość nowoczesnych technologii, świadczy ponad 50 zaakceptowanych wniosków patentowych.

O zaufaniu do jakości wyrobów świadczy fakt, iż Tri-Ring Group jest partnerem największych firm światowego sektora branży samochodów osobowych i ciężarowych. Odbiorcami części produkowanych przez zakłady należące do grupy Tri-Ring m.in., są: Daimler AG, PACCAR Inc., MAGNA, HINO Japan.

W 2013 roku firma Tri-Ring Group weszła w posiadanie większościowego pakietu akcji Fabryki Łożysk Tocznych-Kraśnik S.A. gdzie w chwili obecnej zatrudnionych jest ponad 2000 wysoko wykwalifikowanych pracowników

Oddział firmy na terenie Polski zlokalizowany jest na w Warszawie przy ulicy Puławskiej 324. Obecnie na jego terenie mieści się kompleksowo wyposażone biuro handlowe. W przyszłości w warszawskiej siedzibie planowane jest utworzenie ośrodka rozwojowego, którego powstanie umożliwi nawiązanie współpracy grupy Tri-Ring z polskimi uczelniami oraz instytucjami naukowymi. Polski oddział firmy angażuje się ponadto w popularyzację nauki języka chińskiego. Pod patronatem Tri-Ring Group dotychczas wydane zostały następujące tytuły książek: ” Język chiński – pomocnik handlowy” autorstwa Katarzyny Pawlak i Lin Kai-yu oraz polska edycja popularnej na całym świecie książki pt. „Chineasy” autorstwa ShaoLan Hsueh.