Scroll to top

AKADEMIA TRI-RING

O projekcie

Akademia Tri-Ring jest to projekt edukacyjny, połączony z praktyką w zakładach produkcyjnych firmy Tri-Ring Group Corp. Projekt skierowany jest do studentów i absolwentów uczelni technicznych w Polsce, planujących swoją karierę zawodową na stanowisku INŻYNIERA TECHNOLOGICZNO – HANDLOWEGO. Jest to 6-cio miesięczny wyjazd szkoleniowy do chińskiej prowincji Hubei w całości sponsorowany przez Tri-Ring Group Corp.

AKADEMIA TRI-RING

Cele

Celem Akademii jest umożliwienie rozwoju młodym inżynierom przez zapewnienie im kompleksowego szkolenia z zakresu nowoczesnych technologii produkcji w branży motoryzacyjnej, ze szczególnym uwzględnieniem technologii produkcji łożysk oraz szkolenie handlowe.

Po zakończeniu Akademii uczestnicy będą mieli możliwość współtworzenia działu handlowego firmy Tri-Ring. 

AKADEMIA TRI-RING

Do kogo skierowany jest projekt?

Akademia to przedsięwzięcie skierowane do absolwentów i studentów studiów I stopnia (ukończone  co najmniej 3 lata studiów) uczelni technicznych, głównie wydziałów mechanicznych, oraz absolwentów i studentów studiów II stopnia, którzy nie ukończyli 27 roku życia.

AKADEMIA TRI-RING

Co składa się na Akademię?

Prywatne zajęcia z kadrą naukową renomowanej uczelni technicznej w Wuhan.

Praktyka w nowoczesnych zakładach przemysłowych.

Szkolenia z zakresu negocjacji i handlu.

Szkolenie z języka chińskiego technicznego.

Przed wyjazdem firma zapewnia intensywny kurs języka chińskiego mający na celu pomoc w przystosowaniu się do nowego środowiska podczas pierwszych dni pobytu w Państwie Środka.

AKADEMIA TRI-RING

Lokalizacja

Hubei (湖北) jest chińską prowincją leżącą wzdłuż rzeki Jangcy (扬子) w środkowo-wschodnich Chinach. Słynie z niezwykle malowniczych wzgórz wyrastających pośród licznych akwenów wodnych, stąd jej inna nazwa -Kraina Jezior. W Hubei panuje klimat subtropikalny i średnie temperatury są wyższe niż w Polsce, jednak występują tam wyraźnie zarysowane pory roku.

Prowincja ta jest uznawana za jedną z kolebek narodu chińskiego. Jej żyzne gleby i przyjazny klimat umożliwiły  rozwój tej jednej z najstarszych cywilizacji świata. To tu odbyły się wielkie bitwy o przetrwanie dynastii Han z początku naszej ery i wiele innych, znaczących dla historii Chin, wydarzeń. W wielu małych wioskach ciągle żyją ludzie, którzy  kultywują rytuały swoich przodków i dbają o tradycje.

Wuhan (武汉) jest stolicą prowincji Hubei. Jest to 4 milionowa metropolia o dynamicznie rozwijającej się gospodarce. Główne gałęzie przemysłu to produkcja samochodów, inżynieria materiałowa, elektryka optyczna, przemysł wydobywczy żelaza, sektor farmakologiczny i bioinżynierii. Swoje siedziby mają tu światowej klasy uniwersytety. Wiele zagranicznych firm ulokowało tu swoje biura oraz fabryki, między innymi: General Motors, Citroën, Renault, Honda oraz chińskie Shanghai Automotive Industry Corporation.

Mimo nowoczesnego charakteru miasta,  jego centrum wciąż wyznacza Wieża Żółtego Żurawia- czerwono-złota pagoda wzniesiona niemal 1800 lat temu.

AKADEMIA TRI-RING

Aplikuj teraz

Aby aplikować o uczestnictwo w programie wypełnij poniższy formularz zgodnie z zaleceniami opisanymi poniżej.

Instrukcja wypełniania formularza:

 1. Wypełnij puste pola formularza
 2. Staraj się pisać zwięźle, na temat, wymieniać tylko najważniejsze informacje ściśle związane z charakterystyką projektu
 3. W dolnej części istnieje możliwość dołączenia pliku z CV ( format .doc .docx .pdf  o rozmiarze nie przekraczającym 2.2MB)
 4. Aby poprawnie ukończyć proces aplikacji przepisz kod CAPTHA w odpowiednie pole i naciśnij przycisk „Wyślij”. Pamiętaj o zaznaczeniu pola dotyczącego akceptacji danych osobowych.
 5. W przypadku problemów z wypełnieniem formularza skontaktuj się z nami

  AKADEMIA TRI-RING

  FAQ

  Akademia to przedsięwzięcie skierowane do absolwentów i studentów studiów I stopnia (ukończone min. 3 lata studiów) oraz absolwentów i studentów studiów II stopnia, wszystkich którzy nie ukończyli 27 roku życia oraz tych którzy po powrocie będą mieli możliwość kontynuowania studiów w trybie zaocznym.

  Koszty szkolenia w Chinach,  w tym przelotu, pobytu i wyżywienia w całości pokrywa firma Tri-Ring. Całkowity koszt szkolenia szacowany jest na 25 tys. euro. Chcemy abyś zdobytą wiedzę wykorzystał w naszej firmie, oznacza to, że planujemy związać się z Tobą na minimum 3 lata, chociaż liczymy na długoletnią współpracę i wspólny rozwój.

  Akademia Tri-Ring zaplanowana jest w Roku Akademickim 2016/2017. Odbywać się będzie w Prowincji Hubei w Chinach. Zajęcia zorganizowane będą na uczelni technicznej w Wuhan a praktyka w zakładach produkcyjnych firmy Tri-Ring w Wuhan i Xiangjang.

  W pierwszej kolejności należy wypełnić formularz aplikacyjny zamieszczony na stronie projektu. Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 15.11.2016.
  Do dnia 28.11.2016 komisja rekrutacyjna po zapoznaniu się z aplikacjami wybierze ok. 40 osób, które zostaną zakwalifikowane do kolejnego etapu.
  Kolejnym etapem będą testy i rozmowy kwalifikacyjne w siedzibie firmy Tri-Ring International (Poland) Sp. z o.o., przy ul. Puławskiej 324 w Warszawie.

  Akademia Tri-Ring obejmie maksymalnie 20 osób.

  Uczestnicząc w Akademii Tri-Ring otrzymujesz szansę pracy u boku najlepszych inżynierów z całego świata. Przyjrzysz się z bliska, jak najbardziej zaawansowane technologicznie maszyny radzą sobie na linii produkcyjnej. Zobaczysz fabryki, których struktura organizacyjna i wielkość przyspiesza bicie serca każdego inżyniera. Po ukończeniu Akademii, będziesz miał możliwość dołączenia do zespołu firmy Tri-Ring na stanowisku inżyniera do spraw techniczno-handlowych.

  Kandydat powinien znać język angielski na poziomie minimum średnio zaawansowanym (B2).

  Znajomość języka chińskiego będzie dodatkowym atutem, nie jest ona jednak wymagana. Przed wyjazdem na staż, organizowany będzie 3 tygodniowy kurs języka chińskiego dla osób zakwalifikowanych do Akademii Tri-Ring.

  • WIZA (pomoc w formalnościach oraz opłatę za wyrobienie wizy zapewnia Tri-Ring)
  • PASZPORT – powinien być ważny co najmniej 6 miesięcy ponad termin upływu ważności chińskiej wizy.

  W dalszych etapach rekrutacji, kandydaci proszeni będą o złożenie dokumentu potwierdzającego posiadany status studenta lub dyplom ukończenia studiów.